Ve čtvrtek 21.3.2019 se odehrál přátelský zápas v tělocvičně ZŠ Wolkerova Havlíčkův Brod mezi kroužkem přípravky DDM Světlá n/S a malými florbalisty z Havl. Brodu.

Celkem 16 kluků a holek především z první až třetí třídy odehrálo svůj první florbalový zápas mimo tělocvičnu ZŠ Lánecká. Pro některé hráče byl už zážitek při cestování, neboť k dopravě jsme využili služeb mikrobusu, který jezdí s florbalovým oddílem TJ Sklo Bohemia.

Po dohodě s trenérem soupeře se proti sobě vždy potkaly trojice menších (1. a 2. třída) a větších dětí (3. třída + holky z prvního stupně ZŠ), aby byla hra co nejvyrovnanější.

Výsledek není vůbec důležitý, přihlížející diváci z řad rodičů sledovali velké nadšení ze hry a dočkali se i mnoha gólů na obou stranách. A zároveň s tím se i domluvila odveta v ZŠ Lánecké před Velikonocemi.

Sestava: Anna Soukalová, Veronika Kořánová, Jan Šmíd, Petr Šemík, Lukáš Kříž, Jaroslav Firon, Vojtěch Pejchar, Petr Sobotka, Vojtěch Růžička, Marek Zeman, Antonín Moliš, Nela Severová, Adéla Švorcová, Kristýna Štrálová, Nikola Neubauerová, Markéta Chmelová, trenéři: Tomáš Rosecký, Klára Chmelová, Veronika Fišerová, Karolína Urbanová a Anna Pavlíčková

Nová generace florbalistů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *